full screen background image

M-AUDIO GSR18 Aktif PA SubBass

Stüdyo Hoparlör
Fiyatı                  :   1301 TL
İndirimli Fiyatı     :   1236 TL
Ürünün Özellikleri
  • 500 Watt aktif PA Subbass
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar
GSR 18 – 18″ / 500 Watt aktif PA subbass

Göze çarpanlar

  • Endüstri standardı M-Audio referans monitörleri tasarlayan mühendisler’den > Stüdyo kalitesinde sound
  • 18″ alçak frekans sürücü ve Class D ampli > 500 Watt’lık güçlü alt frekanslar
  • değişken alçak frrekans crossover > her tür full-range hoparlör ile tam uyum
  • Faz çevirme düğmesi > her odada, güçlü ve sıkı bass cevabı
  • Entegre 1.4″ yuva > Sub-Satellite kullanımı için ideal

Endüstri standardı olmuş olan referans monitörleri tasarlayan mühendis ekibi tarafından geliştirilen M-Audio aktif GSR18 subbass hoprlörü her türlü full-range hoparlöre çok ciddi bir alçak frekans gücü sunmaktadır. 18″ sürücüsü ve 500 Watt üreten ultra-verimli, Class D amplifikatörü ile gerçekten hissedebileceğiniz bir bass gücü elde edilmektedir. Değişken crossover ayarı ile full-range hoprlörleriniz ve subbass arasında en ideal balansı yapmanız sağlanırken faz çevirme düğmesi ile yerleştirilen konumdan bağımsız tam güçlü bass cevabı almanız garantilenir. Dayanıklı plywood kasa ve çelik ızgara sayesinde uzun süreli zor koşullarda rahatlıkla kullanılabilir.

Maximum kullanışlılık
Sahne Dünya’sında kullanılan cihazların görüntülerinin de çok önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Son derece şık görünümü ile ergonomik ve fonksiyonel tasarımlı GSR18 her türlü ortamda rahatlıkla kullanılabilir. Dört adet kilitlenebilir tekerleği sayesinde, hiç bir efor sarfetmeden GSR18’i istediğiniz yere sürükleyip, arzu ettiğiniz yerde kilitleyebilirsiniz. Entegre 1.4″ lik hoparlör yuvası ile rahatlıkla sub-satellite tipi uygulamalarda kullanılabilir.

Bir maraton setine hazırlanırken ekipmanlarınızın da bunun altından kalkabilmesi beklenir. İşte bu yüzden GSR18’de teknoloji harikası, sürekli 500 Watt çıkış gücü verebilen, berrak ve vurucu bir sound sağlayan Class D amplifikasyon kullanılmıştır. Ultra verimli çalışan Class D amplifikatörler sayesinde peak seviyelerde çok uzun süreli çalışmalarda dahi minimum distorsiyon ve son derece düşük ısı emisyonu elde edilmektedir. özetle GSR18’ler kaliteden hiç bir ödün vermeden saatlerce hiç durmadan güvenle kullanılabilirler.

Basit ve genişletilebilir
GSR hoparlör sistemlerini kurmak çok basittir. Stereo bir set ile başlayıp, her kanala ardışıl üç adede kadar GSR hoparlör bağlayarak genişleme imkanı mevcuttur. Eğer geniş bir mekanı dolduracak daha güçlü bir bass sound’a ihtiyacınız varsa güçlü GSR18 sub-bass’ı ekleyerek mükemmel bir alt bass cevabı elde edebilirsiniz. İstenildiği takdirde arkasındaki XLR/TRS combo jack sayesinde line seviyesinde sinyal veya dinamik mikrofonlarınızı doğrudan hoparlörlere bağlayarak herhangi ek bir cihaza gerek duymadan harici cihazlarınız ve/veya vokaliniz için entegrasyon sağlayabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

 Aktif bass-reflex tasarımlı 18″ subbass
 500 Watt devamlı, 1000 Watt anlık güç
 Frekans cevabı 45 -150 Hz. +/-3 dB
 Frekans sınırı: 40 – 150 Hz. (-10 dB)
 Crossover: 60-150 Hz değişken
 Max SPL: 129 dB
 Nominal Empedans: 8 ohm
 Giriş: Stereo balanslı XLR/TRS combo jack, XLR loop-through
 Boyutlar: 65 x 56 x 50 cm.
 Ağırlık: 32 kg.

 


 

ÜRÜN DETAY GÖRSELLERİ
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Tüm hakları saklıdır © 2013 Anadolu Müzik Aletleri Ziyaretci ( 3357 )

by Designer © Cevseri Tasarım & Medya

Sipariş Bilgi Hattı
0532 498 9076

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın,ürün danışmanlarımız sizi arayıp ürün hakkında bilgi versinler.