full screen background image

M-AUDIO Vocal Studio Pro

Mikrofon
Fiyatı                  :   2888 TL
İndirimli Fiyatı     :   2749 TL
Ürünün Özellikleri
  • Zengin içerikli başlangıç paketi
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar
Protools Express yazılımlı başlangıç paketi

Vocal Studio Pro bilgisayarlı kayıt projeleriniz için komple çözüm sunar. En son bestenizin vokal kayıtlarını alın veya sıradaki podcast’inizin seslendirmesini yapın ya da multimedia prodüksiyonunuzun voice-over’larını kaydedin, Vocal Studio Pro hepsini rahatlıkla ve son derece yüksek kalite ile yapmanızı sağlayacaktır. Yüksek performanslı donanım ve kolay kullanımlı yazılımların mükemmel uyumu tüm bunları mümkün kılmaktadır. Tüm yapmanız gereken mikrofonu ses kartına takıp, ses kartını bilgisayara bağladıktan sonra kulaklığı ses kartının kulaklık çıkışına bağlamaktır. İki yazılım bu güçlü paketi tamamlamaktadır: Avid® Pro Tools® Express ve Ignite by AIR. Ikisi birlikte aklınızda şekillendirdiğiniz fikirleri müzikal başyapıtlara dönüştürmeniz için gereken her aracı size sunacaktır.

Protools Express ile piyasa değeri 70 USD olan ilok gelmektedir. Gelecekte daha üst seviye bir yazılıma geçmek istediğinizde Prootools Xpress -> PT 11 güncelleme ile Protools 11’e sahip olabilirsiniz.

Pakete dahil olanlar:

  • Geniş kapsüllü profesyonel stüdyo mikrofonu
  • M-Audio M-Track ses kartı
  • Südyo kalitesinde kulaklıklar
  • Avid Pro Tools® Express ve Iginte yazılımları

ProTools Express

Profesyonellerin kullandığı araçlar ile kayıt, edit ve mix yapın. ProTools Express aynı anda 16 mono veya stereo audio kanalı açabilir. Bunun üzerine AIR gurup tarafından yapılan Boom, Xpand!2 ve Structure sanal enstrüman kanallarını ekleyebilir ve sonrasında düzinelerce yüksek kaliteli efekt plug-inleri ile aranjenizi biterebilirsiniz. HyperControl özelliği ile Protools ile Axiom AIR 49 -başka hiçbir kontrollerda olamayacak şekilde- basit, hızlı ve kapsamlı bir şekilde entegre olmaktadır. ProTools Express diğer tüm ProTools sürümleri ile dosya uyumlu olduğundan çalışmalarınızı dünyanın hemen her yerine rahatlıkla götürebilirsiniz. Protools Expres piyasa değeri 70 USD olan ilok 2 USB anahtarı ile birlikte gelmektedir.

Ignite

Ignite ferahlatıcı bir şekilde yeni ve müzisyen dostu bir şekilde müzikal fikirlerinizi yakalayıp, birleştirip, düzenlemenizi sağlayan yepyeni bir yazılımdır. Sezgisel grafik arabirimi kullanıcıyı deneyimleme ve yeni yollar keşfetmeye teşvik etmektedir. “Smart MIDI Chord” ve “Phrase Players” fikirlerinizi güçlendirerek 275’i aşkın sanal enstrüman ile hayata geçirmenizi sağlar. Fikirlerinizi veya kayıtlarınızı arkadaşlarınız ile paylaşmaya hazır olduğunuzda kolaylıkla Soundcloud’a yollayabilir veya WAV ve MIDI dosyaları olarak export ettikten sonra Pro Tools -veya herhangi bir DAW’a- aktarabilirsiniz. En güzeli ise Ignite M-Audio keyboard controller’ınız ile herhangi özel bir ayar ve düzenlemeye gerek duymadan çalışmaya başlar.

ÖZELLİKLER
Mikrofon
Arrow Yüksek kaliteli back electret condenser transducer
Arrow Yüksek hassasiyet ve düşük gürültü
Arrow Benzersiz performans için dahili preamp
Arrow Geniş frekans spektrumu
Arrow LED güç göstergesi
Arrow Karakteristik Cardioid
Arrow Frekans cevabı 30 Hz – 20 kHz
Arrow Hassasiyet -38 dB ±2 dB (0 dB = 1V/Pa @ 1kHz)
Arrow Çıkış empedansı 200Ω ± 30% (@ 1kHz)
Arrow Yükleme empedansı > 1000Ω
Arrow Eşdeğer gürültü <22dB A (IEC 581-5)
Arrow Max giriş SPL 140 dB (THD <1.0% @ 1 kHz)
Arrow Güç gereksinimi 48 Volt
Arrow Ağırlık 371 gr.
Kulaklık
Arrow Yüksek hassasiyet için 50mm geniş neodmiyum sürücüler
Arrow Konforlu kullanım için iki eksende hareket edebilen kulakçıklar
Arrow Pad destekli kafa bandı
Arrow Empedans 32 Ω
Arrow Max güç 1,000 mW
Arrow THD <%1 @ 1kHz
Arrow 3 mt. kablo
Arrow Sağa 90 derece kıvrımlı 1/8″ altın kaplama bağlantı aparatı
Arrow Altın kaplama 1/4″ adaptör
Arrow 290 gr.

 


 

ÜRÜN DETAY GÖRSELLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Tüm hakları saklıdır © 2013 Anadolu Müzik Aletleri Ziyaretci ( 5537 )

by Designer © Cevseri Tasarım & Medya

Sipariş Bilgi Hattı
0532 498 9076

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın,ürün danışmanlarımız sizi arayıp ürün hakkında bilgi versinler.